SMARTER PARKING
KULLANIM DURUMLARI

Ekibimiz, park etme sorunlarıyla karşılaşan herkese benzersiz ve verimli park çözümleri sunuyor. Özel projelerden büyük perakende, ticari ve belediye otopark tesislerine kadar size özel çözümler tasarlıyor ve üretiyoruz. Gerçek hayattaki kullanım örneklerimiz, teknolojimizin park etme dünyasındaki her türlü sorunun çözümüne nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.

SMARTER'IN AKILLI ÇÖZÜMLERİ İLE
TÜM PARK SORUNLARINIZI ÇÖZÜN

Uzman mühendis kadrosunun uzun yılların getirdiği tecrübe ile ölçülebilir teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Kurumsal hafızası çok değerli olup 7/24 kesintisiz olarak verdiği teknik destek ile ihtiyaç duyulan her an müşterilerinin yanındadır. Böylece uzman ekibiyle birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürebilmektedir.

SMART PARKING

Alışveriş Merkezleri
Otopark Yönetim Çözümleri

Alışveriş merkezinin merkezi iş bölgesine göre öncelikli kolaylık avantajı otoparktır. Açık ifadeye rağmen alışveriş yapanlar her zaman aradıkları park yerini bulamayabilirler.

Smarter™ sayesinde alışveriş merkezleri sonsuz kuyrukları, daire çizen arabaları, büyük bir otoparkta sıkışıp kalmayı veya kaybolmayı keyifli bir deneyime dönüştürebilir!

HEMEN TEKLİF AL
Alışveriş Merkezleri Otopark Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Otel Otoparkı
Yönetim Çözümleri

Park etmek, özellikle seyahat ederken genellikle zaman alıcı ve pahalı bir güçlüktür. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde otel otoparkı, otel endüstrisi tarafından sağlanan önemli bir hizmettir. Otel otoparkını kullanmak bireylerin zamandan ve paradan tasarruf etmesinin en pratik yollarından biri haline geldi.

Bu, iyi yönetilen otel otopark hizmetlerine olan talebin arttığı anlamına geliyor. Hayal kırıklığına uğramış misafirler, park yeri bulamamaktan giderek daha fazla tedirgin olmaya başladıkça, otel otoparkına ilişkin şikayetlerin miktarı da artıyor.

HEMEN TEKLİF AL
Otel Otoparkı Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Kurumsal Otopark
Otopark Yönetim Çözümleri

Çalışanlarınızın bir daha park yeri bulma konusunda endişelenmelerine gerek kalmasaydı nasıl olurdu bir düşünün. Profesyonel ve tamamen size özel kurumsal otopark hizmetleriyle çalışanlarınıza yakınınızda müsait ve garantili ayrılmış park yeri sunabilirsiniz.

Çalışanlarınızın memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Otopark hizmetlerinizi bize yaptırarak kaliteli sonuçları garanti edebilir ve çalışanlarınıza, ulaşım ihtiyaçları konusunda hak ettikleri gönül rahatlığını sağlayabiliriz.

HEMEN TEKLİF AL
Kurumsal Otopark Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Havaalanları
Yönetim Çözümleri

Yıllar geçtikçe havayolu trafiğindeki artış, havaalanı otoparkına olan talebin arttığını gösteriyor. Bu kadar çok aracın havalimanı sahasında günlerce, hatta haftalarca kalması nedeniyle, feci sonuçları önlemek için yer tarafındaki kapasitelerin uygun şekilde yönetilmesi gerekiyor. Sorunlar müşteri memnuniyeti ve otopark geliri üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Havaalanı otoparkı dünya çapında birçok havaalanı için önemli bir gelir kaynağıdır. Havayolu gelirinin yanı sıra, en büyük gelir kaynağıdır. İyi yönetilen bir havaalanı otopark hizmeti, işinizi başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

HEMEN TEKLİF AL
Havaalanları Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Site Otopark
Yönetim Çözümleri

Site veya apartman sakinlerinin otopark yerlerini rezerve etmelerine, ziyaretçi park yeri taleplerini kaydetmelerine ve otoparkın doluluk durumunu takip etmelerine olanak tanıyan özel yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlar ayrıca otoparkta yaşanan herhangi bir sorunu rapor etmek veya yönetimle iletişime geçmek için de kullanılabilir.

HEMEN TEKLİF AL
Site Otopark Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Antrepo
Yönetim Çözümleri

HEMEN TEKLİF AL
Antrepo Yönetim Çözümleri
SMART PARKING

Gümrük
Yönetim Çözümleri

HEMEN TEKLİF AL
Gümrük Yönetim Çözümleri